Kontakty

DSR / Kontakty

KONTAKT

Spolkový dům
Palackého náměstí 65
258 01 Vlašim

 

Vedoucí domu 

Provozní domu, lezecký instruktor 

Mgr. Jitka Fialová Miroslav Brožek
Telefon: 737 505 605 Telefon: 731 024 683
Email: info@spolkovydum.cz Email: mbrozek@spolkovydum.cz

Jak se k nám dostanete?

Autem ze směru od Prahy - pojedete po dálnici D1, sjedete na 49 km (sjezd Psáře), pojedete směr Tehov, Kladruby, Pavlovice, Vlašim. Za Tehovem je velká křižovatka v lese, na té se dáte doprava. V podstatě pojedete pořád po hlavní. Až přijedete do Vlašimi, musíte se dát na okraji města na křižovatce, kde je po pravé straně supermarket Billa, doprava, přejedete most přes Blanici a na další křižovatce se dáte doleva (před rohovým domem se žlutou fasádou), na Palackého náměstí.
Spolkový dům je vlevo uprostřed - nově zrekonstruovaný světle žlutý dům s balkonem.

Autobusem: Vystoupíte hned na první zastávce ve Vlašimi (zast. Politických vězňů - musíte to ale řidiči říci, ne všechny autobusy zde zastavují) - v tomto případě už se jen vrátíte o pár metrů zpátky proti směru jízdy a na první křižovatce zahnete doleva na Palackého náměstí (na rohu je naproti velký dům se žlutou fasádou). S polkový dům je vlevo uprostřed - nově zrekonstruovaný světle žlutý dům s balkonem.

Autobusem nebo vlakem, cílová zastávka autobusové/vlakové nádraží: V případě, že pojedete až na nádraží - tedy vlakem nebo dálkovým busem, pak půjdete ulicí Jana Masaryka (od nádraží šikmo dolů kolem obchůdků) přijdete na kruhový objezd před městským úřadem, ten přejdete rovně do ulice Komenského (po pravé straně budete míjet obchodní dům Albert), půjdete stále směrem dolů, až přijdete na Husovo náměstí, pokračujete dále kolem parku a Vlašimské brány (žlutá romantická stavbička anglického vlašimského parku po Vaší levé straně), pak dolů ulicí Na valech, až přijdete na nově opravený most, ten přejdete a jste na Palackého náměstí.
Spolkový dům je vlevo uprostřed - nově zrekonstruovaný světle žlutý dům s balkonem.

Od Benešova - první odbočka doprava (proti odbočce na Divišov) - Palackého náměstí - cca uprostřed po pravé straně nově zrekonstruovaný dům se světle žlutou fasádou.

Mapaaa
vytvořilo Anawe